Forum Övervikt och följdsjukdomar


hur skumt är inte detta då

har nyligen höjt mina mediciner men en dag så fick jag så vansinigt ont i vaden det bara värkte och värkte kunde knappt med viss möda gå lite men det var knappt och nästan inte ens stödja på benet några dagar senare kom det i en mycket lindrigare form på det andra benet men frågan är om det kan komma tillbaka någon som har haft liknande och vet vad det är det var så skumt för jag har aldrig haft det tidigare visst har det värkt lite i benen av mina mediciner men inte så mycket hårt någon med råd

Är svårt att svara på om man inte vet vad det är för mediciner du äter. Har du läst om biverkningarna och/eller talat med läkaren?


kanske skall gå till fass och lika lite visst har dom det på nätet eller


jo läste lite i fass att man visst kunde få en massa biverkningar som smärta osv det är det jag kanske har fått men såhär konstigt det varade bara i några timmar sedan avtog det mycket och jag tyckte det var jätteskönt för det gjorde för himla ont samma sak på andra benet fast inte lika länge i timmar räknat weird för smärtat skulle på dom ansetts som om den fattade jag som i hållande hela tiden lika mycket


tycker att det kanske är bäst om du talar med din läkare ,o hör om det är normalt att du ska ha sådana biverkningar ellerom det är något helt annat.

Annons
Annons
Annons